S21 Vonat Menetrend
142-es számú, Budapest–Lajosmizse vonal: A lajosmizsei S21-es vonatok – a hajnali, illetve késő esti 2920, 2958, 2968, 2919, 2939-es számú vonatok kivételével – 5 perccel korábban indulnak a Nyugati pályaudvarról és 5 perccel később érkeznek meg a Nyugatiba. Az alábbi vonatok felár nélkül vehetők igénybe: a 700-as számú Kárász InterCity vonat gyorsvonati részében Budapest-Nyugati–Cegléd között, munkanapokon a 606-os számú Bereg-Kraszna, a 616-os számú Délibáb és a 626-os számú Rétköz InterCity vonatok kijelölt kocsijai a Nyugati pályaudvar–Cegléd között, vasárnaponként az újszászi vonalon kerülő útirányon közlekedő 6225, 6213-as számú személyvonatok. Vonatpótló autóbusz: Hosszúberek-Péteri–Monor vasúti szakaszon (a vonatokon és a pótlóbuszokon) felhasználható minden olyan vasúti bérlet, melynek kiindulási vagy célállomása Hosszúberek-Péteri, a rajta feltüntetett érvénytartamon belül, legfeljebb a vágányzár végéig; A Volánbusz 512-es számú járata más útvonalon – Péteri, autóbusz-forduló és Monor, vasútállomás között – közlekedik, emiatt az 512-es számú autóbuszokon felhasználhatók az eredeti útvonalra kiadott (Hosszúberek-Péteri vmh.
S21 Vonat Menetrend Budapest
Az új menetrend szerint munkanapokon hajnalban, az eddigieknél korábban egy plusz lajosmizsei S21-es vonat (2910) is indul a Nyugati pályaudvarról 3:58-kor. Késő este az utolsó két S21-es vonat (2958, 2968) a megszokott időben, 22:18-kor és 23:33-kor indul a Nyugati pályaudvarról Lajosmizsére. A Lajosmizséről, illetve hétvégén Dabasról induló S21-es vonatok menetrendje Kispestig változatlan, Kispesttől pár perccel módosul, a Nyugati pályaudvarra 5 perccel később, 5 és 22 óra között minden óra 47 perckor érkeznek. S21 vonat menetrend budapest. Nincs változás a Lajosmizséről a Nyugati pályaudvarra közlekedő két kora hajnali (2919, 2929) és a késő esti utolsó (2931) S21-es vonat menetrendjében. Budapest–Cegléd–Szolnok vonal: Munkanapokon reggel az Üllőről a székesfehérvári vonalra induló S36-os és G43-as vonatok csak Kőbánya-Kispesttől közlekednek (3810, 3512, 3812, 3522). A Kőbánya-Kispestről 7:12-kor Budapest-Kelenföldre induló S36-os vonat (3592) nem közlekedik. Vasárnaponként a Fehérgyarmat-Mátészalka felől a főváros felé közlekedő Hétmérföldes sebesvonat (16303) 5 perccel később, 20:47 helyett 20:52-kor érkezik a Nyugati pályaudvarra.
S21 Vonat Menetrend Teljes Film
évi menetrend 2018–2019. évi menetrend 2019–2020. évi menetrend 2020-2021. évi menetrend Üzletszabályzat Mozgáskorlátozottak utazása Vágányzári hírek Menetrendi kereső Honnan Hova Mikor MÁVINFORM 2022. április 5. kedd, 23. 03 Éjszaka helyreállhat a menetrend a hegyeshalmi fővonalon 2022. kedd, 07. 16 Szerda reggeltől járnak a vonatok Szentes-Hódmezővásárhely között 2022. április 2. szombat, 06. 07 A Hatvan–Somoskőújfalu vonalon április 4-től 10-ig valamennyi vonat helyett pótlóbusz közlekedik 2022. S21 vonat menetrend 2020. április 1. péntek, 20. 42 Menetrend módosítás április 3-tól 2022. március 31. csütörtök, 05. 42 Két hétvégén is változik a Budapest-Vác-Szob vonal menetrendje 2022. február 1. kedd, 19. 08 Éjszakánként felújítások a Keleti pályaudvar és Kőbánya felső, illetve Ferencváros között Mi van itt? vasútállomás jegypénztár nélkül Jegykiadás fajtája nincs jegykiadás Egyéb megjegyzés MÁVDIREKT ügyfélszolgálat: +36 (1) 3 49 49 49 Szolgáltatás értékesítő Kecskemét Hírlevél Hírlevelünk segítségével értesülhet aktuális híreinkről, utazási ajánlatainkról, valamint az Önt érintő menetrendváltozásokról.
A vonatok Kunszentmiklós-Tass helyett csak Délegyházáig közlekednek. Délegyházától Kunszentmiklós-Tassig vonatpótló autóbusz közlekedik. [8] [9] Járművek [ szerkesztés] A viszonylaton régebben Classic Bhv személykocsikból és V43 mozdonyból álló ingavonatok közlekedtek. 2015 őszén azonban az akkor beszerzett Stadler FLIRT motorvonatok elkezdték kiszorítani az ingavonatokat. S21 vonat menetrend teljes film. Napjainkban a járatok többsége a 2015–2016 folyamán érkezett motorvonatokból áll, azonban néhány járat még mindig fecske Bhv-s ingavonat. Útvonala [ szerkesztés] A vonat ütemes menetrend szerint minden nap óránként egyszer indul Budapestről Kunszentmiklós-Tassra és vissza. Az egymással ellentétes irányba közlekedő járatok Taksony vasútállomáson találkoznak.