60 As Busz Szeged Idojaras - Nótár Mary Facebook
Története Ez a szakasz egyelőre üres vagy erősen hiányos. Segíts te is a kibővítésében! 2012. április 10-étől a járat útvonalát lerövidítették, Szőregtől csak az Újszeged, gyermekkórházig járt szombaton délután és vasárnapokon. [1] A lakosok tiltakozása miatt 2012. november 1-jétől az útvonalat visszaállították, de ritkábban járnak a buszok. [2] Útvonala Szőreg, malom felé Mars tér (Szent Rókus tér) felé Mars tér (Szent Rókus tér) vá. – Bartók tér – Széchenyi tér – Belvárosi híd – Székely sor – Temesvári körút – Szőregi út – Makai út – Magyar utca – Gőzmalom utca – Szőreg, malom vá. Befékezett a 67-es busz, megsérült egy utas, kint vannak a mentők a Mars térnél – Szegedi hírek | Szeged365. Szőreg, malom vá. – Gőzmalom utca – Magyar utca – Makai út – Szőregi út – Temesvári körút – Székely sor – Belvárosi híd – Széchenyi tér – Bartók tér – Mars tér (Szent Rókus tér) vá. Megállóhelyei Az átszállási kapcsolatok között az azonos útvonalon közlekedő 67Y busz nincs feltüntetve!
- 60 buszsofőrt képeznek át a kecskeméti hibrid buszokra / Szegedi Hírek
- 60-as busz (Szeged) – Wikipédia
- Befékezett a 67-es busz, megsérült egy utas, kint vannak a mentők a Mars térnél – Szegedi hírek | Szeged365
- Nótár Mary | Media1
60 Buszsofőrt Képeznek Át A Kecskeméti Hibrid Buszokra / Szegedi Hírek
[5] Útvonala [ szerkesztés] Baktó, Völgyérhát utca felé Személy pályaudvar felé Személy pályaudvar vá. – Szent Ferenc utca – Szentháromság utca – Bécsi körút – Moszkvai körút – Londoni körút – Mars tér – Párizsi körút – Berlini körút – Brüsszeli körút – Római körút – Szilléri sugárút – Tarján, Víztorony tér – Budapesti körút – József Attila sugárút – Algyői út – Ladványszky utca – Alkotmány utca – Völgyérhát utca – Baktó, Völgyérhát utca vá. Baktó, Völgyérhát utca vá. 60-as busz (Szeged) – Wikipédia. – Völgyérhát utca – Alkotmány utca – Ladványszky utca – Algyői út – József Attila sugárút – Budapesti körút – Tarján, Víztorony tér – Szilléri sugárút – Római körút – Brüsszeli körút – Berlini körút – Párizsi körút – Mars tér – Londoni körút – Moszkvai körút – Bécsi körút – Szentháromság utca – Szent Ferenc utca – Személy pályaudvar vá. Megállóhelyei [ szerkesztés] Az átszállási kapcsolatok között a Völgyérhát utca és a Kálvária sugárút között azonos útvonalon közlekedő 77A busz nincs feltüntetve!
77-es jelzésű autóbuszvonal Történeti adatok Státusz: aktív Korábban: 11, 72Y, 77 Üzemi adatok Jellege: alapjárat Település: Szeged Üzemeltető: Volánbusz Zrt. Járműtelep: Bakay Nándor utcai telephely Járművek: Mercedes Conecto G, Volvo 7700, Ikarus 260, 260G Végállomások Induló állomás: Baktó, Völgyérhát utca Érkező állomás: Személy pályaudvar Útvonaladatok I→É É→I Vonalhossz (km): Megállóhelyek (db): 20 20 Menetidő (perc): 26 26 Járatadatok Üzemidő: tanévben tanszünetben hétfő: 4. 05–23. 03 4. 03 kedd: 4. 03 szerda: 4. 03 csütörtök: 4. 03 péntek: 4. 03 szombat: 4. 60 buszsofőrt képeznek át a kecskeméti hibrid buszokra / Szegedi Hírek. 03 vasárnap: 4. 03 Menetszám: tanévben tanszünetben hétfő: 19+19 19+19 kedd: 19+19 19+19 szerda: 19+19 19+19 csütörtök: 19+19 19+19 péntek: 19+19 19+19 szombat: 19+19 19+19 vasárnap: 19+19 19+19 Megjegyzések Az első busz a Személy pályaudvar felé Tarján, víztorony megállóból indul 4:05-kor. Kapcsolódó vonalak Vonalcsalád: 77A, 77Y Hálózat: Szeged tömegközlekedése Autóbuszok: Szeged autóbuszvonal-hálózata A szegedi 77-es jelzésű autóbusz Baktó, Völgyérhát utca és a Személy pályaudvar között közlekedik.
60-As Busz (Szeged) – Wikipédia
A 60Y autóbusz szolgáltatásai 22:00 órakor állnak meg hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek. Mikor érkezik meg a 60Y autóbusz? Mikor jön a Mars Tér Autóbusz vonal? Nézd meg az Élő Érkezési Időket az élő érkezési időkhöz és a Mars Tér Autóbusz vonal teljes menetrendjének megtekintéséhez, amely a legközelebb van az Ön tartózkodási helyéhez. A Volánbusz Zrt. 60Y autóbusz vonala fut Nagypéntek napon? A 60Y autóbusz munkaideje Nagypéntek napon változhat. Kérjük, ellenőrizze a Moovit alkalmazást további részletekért. A Volánbusz Zrt. autóbusz szolgáltatási figyelmeztetések A Volánbusz Zrt. autóbusz szolgáltatási figyelmeztetésekért kérjük, ellenőrizze a Moovit Alkalmazás. Ezen felül valós idejű információkat szerezhet a autóbusz állapotáról, a busz késleltetéséről, a autóbusz útvonalak megváltozásáról, a megállók helyének megváltozásáról és a szolgáltatás bármilyen változásáról. 60Y vonal, Autóbusz viteldíj A Volánbusz Zrt. 60Y (Mars Tér) árak több tényező alapján változhatnak. Az Volánbusz Zrt.
60Y autóbusz Menetrend 60Y autóbusz útvonal üzemi ideje munkanapok napokon van. Rendszeres menetrendi óták: 4:55 - 22:00 Nap Üzemelési Órák hétfő 4:55 - 22:00 kedd szerda csütörtök péntek szombat Üzemen Kívül vasárnap Teljes menetrend megtekintése 60Y autóbusz Útvonal Térkép - Mars Tér 60Y autóbusz Útvonal menetrend és megállók (Frissítve) A 60Y autóbusz (Mars Tér) 19 megállók megállója van ami a Szőreg, Malom megállóból indul és a Mars Tér (Szent Rókus Tér) megállóig közlekedik. 60Y autóbusz menetrendi idők áttekentése a következő hétre: Üzemideje indul ekkor: 4:55 és ekkor van vége: 22:00. Ezen a héten az alábbi napokon üzemel: munkanapok. Válassz ki egy 60Y autóbusz megállók -t a folyamatosan frissülő valós idejű menetrendekhez amiknek az útvonalát térképen is meg tudod tekinteni Megtekintés a térképen 60Y GYIK Mikor van az üzemkezdete a 60Y autóbusz vonalnak? A 60Y autóbusz szolgáltatásai ekkor kezdődnek: 4:55, hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek. További részletek... Meddig jár a 60Y autóbusz vonal?
Befékezett A 67-Es Busz, Megsérült Egy Utas, Kint Vannak A Mentők A Mars Térnél – Szegedi Hírek | Szeged365
60-as jelzésű autóbuszvonal Történeti adatok Státusz: aktív Üzemi adatok Jellege: betétjárat Település: Szeged Üzemeltető: Volánbusz Zrt. Járműtelep: Bakay Nándor utcai telephely Végállomások Induló állomás: Mars tér (Szent Rókus tér) Érkező állomás: Szőreg, malom Útvonaladatok I→É É→I Vonalhossz (km): Megállóhelyek (db): 21 20 Menetidő (perc): 23 23 Járatadatok Üzemidő: tanévben tanszünetben hétfő: 4. 30–22. 58 4. 18–22. 58 kedd: 4. 58 szerda: 4. 58 csütörtök: 4. 58 péntek: 4. 58 szombat: 4. 43 4. 43 vasárnap: 4. 43 Menetszám: tanévben tanszünetben hétfő: 66+29 64+32 kedd: 66+29 64+32 szerda: 66+29 64+32 csütörtök: 66+29 64+32 péntek: 66+29 64+32 szombat: 27+19 27+19 vasárnap: 18+19 18+19 Kapcsolódó vonalak Vonalcsalád: 60Y, 67, 67Y Hálózat: Szeged tömegközlekedése Autóbuszok: Szeged autóbuszvonal-hálózata A szegedi 60-as jelzésű autóbusz a Mars tér (Szent Rókus tér) és Szőreg, malom között közlekedik A vonalat a Volánbusz Zrt. üzemelteti. A 67-es busz betétjárata. Vele hasonló, de Újszegeden és Szőregen eltérő útvonalon közlekedik a 60Y és a 67Y autóbusz, összehangolt menetrend szerint.
* * * Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon! Utazzon velünk! Az első világháborús olasz front déli szakaszát felkereső idén újra elinduló Isonzó Expressz emlékvonatra jelentkezzen a MÁV Nosztalgia Kft. -nél!
Nótár Mary | Media1
A Media1 elsődlegesen médiával, nyilvánossággal foglalkozó, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóságnál regisztrált digitális sajtótermék, ahol a televíziók, a rádiók, a nyomtatott sajtó, az online és a mobil média világának aktualitásairól olvashat. Ezenkívül helyszíni tudósításokkal, interjúkkal és időnként oknyomozásokkal jövünk. Van rádió- illetve podcastos műsorunk is.
Nem tudni, mi az igazság, de több internetes fórumon mennek a találgatások a téma kapcsán. Egy nevét nem vállaló fórumozó a következőket írta: Én is Miskolcon lakom, és itt nyílt titok, hogy egy másik lánnyal él együtt már régóta... Mary egyelőre nem kommentálta a történteket. Fotók: Story magazin Oszd meg a cikket ismerőseiddel! hirdetés