Busz Menetrend Bkk
184-es busz megállók, útvonal, menetrend - Pestszentimre, Benjámin utca irány - Budapesti tömegközlekedési járatok Kőbánya-Kispest felé Útvonal: [HM13, HM15] Keretmenetrend szerinti útvonalon a Nefelejcs utca és Lakatos út kereszteződéséig – balra Lakatos út – jobbra Üllői út – jobbra Simonyi Zsigmond utca – balra Vak Bottyán utca – tovább a keretmenetrend szerinti (Keleti bejáró út – Kőbánya-Kispest M) útvonalon. A szerzőről: Kovetkező indulás Bottrop - ÉLŐBEN! Kőbánya-Kispest M / Alacskai úti lakótelep BKK Koronavírus frissítések A koronavírus (COVID-19) miatti összes tömegközlekedési változást a Moovit alkalmazásban látja a frissítés után. További részletek töltse le az alkalmazást A koronavírus (COVID-19) miatti összes tömegközlekedési változást frissítik az alkalmazásban. További részletek: az alkalmazás letöltéséhez 182 autóbusz Menetrend 182 autóbusz útvonal üzemi ideje minden nap napokon van. Rendszeres menetrendi óták: 3:58 - 23:22 Nap Üzemelési Órák Hétfőn 3:58 - 23:22 Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap Teljes menetrend megtekintése 182 autóbusz Útvonal Térkép 182 autóbusz Útvonal menetrend és megállók A 182 autóbusz (Úticél: Kőbánya-Kispest M) 27 megállók megállója van ami a Alacskai Úti Lakótelep megállóból indul és a Kőbánya-Kispest M megállóig közlekedik.
Busz Menetrend Bka.Gv
További részletek: az alkalmazás letöltéséhez 940 autóbusz Menetrend 940 autóbusz útvonal üzemi ideje minden nap napokon van. Rendszeres menetrendi óták: 0:25 - 2:52 Nap Üzemelési Órák Hétfőn 0:25 - 2:52 Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap Teljes menetrend megtekintése 940 autóbusz Útvonal Térkép 940 autóbusz Útvonal menetrend és megállók A 940 autóbusz (Úticél: Móricz Zsigmond Körtér M) 42 megállók megállója van ami a Budaörsi Lakótelep megállóból indul és a Móricz Zsigmond Körtér M megállóig közlekedik. 940 autóbusz menetrendi idők áttekentése a következő hétre: Üzemideje indul ekkor: 0:25 és ekkor van vége: 2:52. Ezen a héten az alábbi napokon üzemel: minden nap. Mikor van az üzemkezdete a 940 autóbusz vonalnak? 940 autóbusz üzemidejének kezdete 0:03 Vasárnap, Hétfőn, Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek, Szombat napon. Meddig jár a 940 autóbusz vonal? 940 autóbusz üzemidejének vége 1:03 Vasárnap, Hétfőn, Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek, Szombat napon. Mikor érkezik meg a 940 autóbusz?
45-Ös Busz Menetrend Bkk Futár
182 autóbusz menetrendi idők áttekentése a következő hétre: Üzemideje indul ekkor: 3:58 és ekkor van vége: 23:22. Ezen a héten az alábbi napokon üzemel: minden nap. Válassz ki egy 182 autóbusz megállók -t a folyamatosan frissülő valós idejű menetrendekhez amiknek az útvonalát térképen is meg tudod tekinteni Megtekintés a térképen 182 GYIK Mikor van az üzemkezdete a 182 autóbusz vonalnak? Autóbusz-pályaudvar Bottrop, menetrend és jegyek árai This website uses cookies. Click here to change cookie preferences. If that's okay with you, just keep browsing. Autóbusz-pályaudvar és autóbusz-állomások onnan Bottrop Ebben a helyben Bottrop találtunk 1 autóbusz-pályaudvar: Bottrop, Bus terminal Cím: Am Hauptbahnhof, 46242 Bottrop GPS koordinátái: 51. 51006, 6. 936332 Telefon: N/A Email: N/A Bottrop, Bus terminal körülbelül 2. 57 km a város központjától van, ami csak 7 perccel múlva autóval. Ezen az autóbusz-állomáson Bottrop, autóbusz-pályaudvar található: váróterem. Az autóbusz-állomás Bottrop, autóbusz-állomás mellett található: bankautomata ( 182 m), gyorsbüfé ( 20 m), parkoló ( 214 m), szállodák és szállók ( 149 m), üzletközpont / bevásárlóközpont ( 113 m) és benzinkút ( 305 m) *.
Busz Menetrend Hu
Eglo kültéri lampe design 76 busz Baba köhögés ellen allien 940 busz menetrend 17 940 busz menetrend schedule 940 busz menetrend 2018 Dr berényi pál telefonszám Eladó családi ház Máriahalmon (Komárom-Esztergom megye) Máriahalom eladó, kiadó. Március 4-től új menetrend szerint közlekednek a Budaörsre tartó éjszakai BKV busz járatok. A 940 -es busz 0. 03 -kor és 1. 03 -kor indul a Móricz Zsigmond körtértől Budaörs felé. (Az eddigiektől eltérően 2-kor már nem indul 940-es a Móricz Zsigmond körtértől. ) Budapest felé a Budaörsi lakótelepről 0. 25 -kor és 2. 52 -kor indul 940-es busz ami kamaraerdő felé megy és ott is megáll. A jó hír, hogy a 972 -es busz a Móricz Zsigmond körtértől 0. 33, 1. 33, 2. 33 -kor indul és a 940-eshez hasonlóan megáll a budaörsi megállókban, majd elmegy egészen Törökbálintig. Így éjféltől fél háromig, fél óránként indul busz Budaörsre a Móricz Zsigmond körtértől. Visszafele a 972-es Törökbálintról, a Munkácsy Mihály utcából indul 1. 24, 2. 24 és 3. 24 -kor a Móricz Zsigmond körtérre.
Bkk Menetrend Busz
Épp úton vagy? Nézd meg, hogy miért több mint 720 millió felhasználó bízik meg a Moovit-ban, mint a legjobb tömegközlekedési alkalmazásban.